Новини

«Єдина країна» у турійському селі

Архів
14 переглядів

Активно долучилися володимир-волинці до етнофестивалю «Єдина країна», який вперше відбувся  у селі Дольськ сусіднього Турійського району. Ініціювали свято переселець із Криму – Валерій Поліщук та ковельчанка Лідія Заславська, які мають дольське коріння. Вони доклали максимум зусиль, аби сільський фестиваль пройшов за найвищими стандартами.

Серед гостей було чимало жителів нашого міста і району – для одних мальовнича Турійщина є малою батьківщиною, а хтось облюбував цей багатий чистими озерами край, що по праву може конкурувати із Шацьком, для літнього відпочинку. Усі гості фестивалю, а з’їхався люд з усієї Волині,  знатимуть тепер веселих, кмітливих і дотепних володимирських хлопців – Дмитра Терьохіна і Юрія Лукницькиго, які були ведучими фестивалю. Організатори висловили їм  окрему подяку у газеті «Волинь-нова».

До душі прийшлися публіці пісні «Володимирських  козаків»  Георгія Грицевича й Олександра Музичука, викладачів педколеджу. Дружно аплодував й підспівував народ гурту «Молодички»  із КМЦ під керівництвом Наталії Авдєєнко, акомпонував жіночкам баяніст Олександр Архіпов.  Зачудовано слухали  глядачі соло на вірменському дудуці Сергія Лященка. А діти й підлітки у дитячому містечку розваг юрмилися біля депутата нашої районної ради Андрія Оніщука, який подбав, щоб вони могли повправлятися у стрільбі з лука. Не відстали й володимирські підприємці, які пропонували запашні шашлики та інші смаколики.

Коментарі
Теги: Дольськ, фестиваль"Єдина країна"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up