Новини

«Єдине вікно» запрацює у центрах зайнятості

Лайфстайл, Новини
203 переглядів

Ветерани, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи та інші вразливі категорії населення зможуть отримати комплексну підтримку в одній установі – центрі зайнятості.

Громадяни, які звернуться по допомогу, матимуть доступ до таких послуг: консультування щодо видів гуманітарної, матеріальної та правової допомоги, на які вони мають право; індивідуальний супровід на всіх етапах пошуку роботи: від складання резюме до працевлаштування; послуги з психологічної та професійної реабілітації для адаптації до нових життєвих обставин.

Завдяки принципу “єдиного вікна” відвідувачі зможуть оперативно отримувати інформацію про активні грантові програми для відкриття чи розвитку бізнесу, можливості безоплатного навчання за ваучерами та інші пропозиції служби зайнятості.

Для того, щоб скористатися послугою “єдиного вікна”, необхідно звернутися до найближчого центру зайнятості. Фахівці вивчать індивідуальну ситуацію відвідувача, визначать його першочергові потреби та розроблять персональний план дій. Співробітник центру зайнятості скоординує надання всіх необхідних послуг та залучення ресурсів, за потреби долучивши партнерські організації.

Принцип “єдиного вікна” допоможе оптимізувати процес отримання допомоги, заощадити час відвідувачів та забезпечити адресний і комплексний підхід до розв’язання проблем зокрема громадянам вразливої категорії.

Коментарі
Теги: єдине вікно, люди з інвалідністю, центр зайнятості
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up