Новини

Єдиний стрілецький день

Архів
5 переглядів

У вівторок на базі військового стрільбища військової частини А 1008 у Володимирі-Волинському відбувся єдиний всеукраїнський стрілецький день, у якому взяв участь особовий склад організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, що формуються військовими комісаріатами області.

Т. в. о військового комісара обласного військового комісаріату підполковник Ігор Шепелев перед  його початком наголосив,    що нині  стоїть чітке завдання щодо організації заходів формування загонів територіальної оборони, бо саме тоді, коли держава опинилася у складних умовах,  виникла потреба формувати їх боєздатність на місцях, а  також провів інструктаж особового складу щодо заходів безпеки.

   Участь у навчанні взяло близько ста  військовозобов’язаних Володимир-Волинського, Ковельського, Іваничівського та Любомльського  районів. Вони вправлялись у стрільбі  з пістолета ПМ та автомата Калашникова в умовах наближених до бойових, а також в інженерно-саперній, медичній та спеціальній підготовці. Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up