Новини

«єОселя» забезпечує житлом понад чотириста волинян

Новини
260 переглядів

На Волині 425 сімей скористалися державною програмою пільгового кредитування “єОселя”. Банки-партнери видали іпотеки на загальну суму 575 млн грн на купівлю житла.   Такі дані на квітень наводить “Укрфінжитло” на основі опитування банків щодо оформлення угод за цією програмою.

За даними Міністерства економіки України, впродовж 8-14 квітня жителі області взяли 10 іпотек на купівлю квартири, таунхауса або будинку.

З 1 серпня уряд розширив умови іпотечного кредитування для усіх категорій. Придбати власне житло через програму “єОселя” можуть як представники окремих професій, так і люди, які не мають у власності житла чи хочуть поліпшити його умови. Ставки кредитування становлять 3% та 7% річних, початковий внесок — 20 % від вартості житла.

Держава забезпечує кредитами під 3 % річних військовослужбовців, правоохоронців, а також членів їхніх сімей, медиків, науковців і педагогів. Іпотеку під 7 % річних можуть оформити ветерани війни, члени їхніх родин, переселенці та люди, які не мають житла чи його площа менша ніж 52,5 квадратні метри. З деталями програми “єОселя” можна ознайомитися на сайті Дія.

Коментарі
Теги: "єОселя", державна програма, кредити
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up