Новини

єПам’ятка впорядкує процес охорони  культурної спадщини

Культура
133 переглядів

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з партнерами презентувало Інформаційно-комунікаційну систему обліку нерухомих об’єктів культурної спадщини України «Державний реєстр нерухомих пам’яток України» – єПам’ятка.

Пам’ятка дозволить сформувати єдиний масив даних про всі об’єкти культурної спадщини України, зокрема й ті, що зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях.

«Запуск єПамʼятки впорядкує процес охорони культурних памʼяток в Україні та зробить його прозорим. Доступ до інформації стане більш зрозумілим, простим і відкритим для тих людей, які користуються нашими управлінськими рішеннями для здійснення господарської діяльності. Нині розробка інформаційної системи «Державний реєстр нерухомих пам’яток України» на фінальній стадії реалізації. Вже з 1 січня для більшості користувачів зможемо продемонструвати цю інформаційну систему», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Ведення Державного реєстру нерухомих пам’яток України обов’язкове для органів державної влади. Ця система стане одночасно інструментом державного управління та відкритою для суспільства інформаційною базою про пам’ятки, але з різними рівнями доступу.

Коментарі
Теги: єПам'ятка
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up