На головну Новини «Євробачення по-володимирськи» назвало переможців

«Євробачення по-володимирськи» назвало переможців

122

Вокальний он-лайн конкурс, присвячений Дню Європи, відбувся у спільноті культурно-мистецького центру у фейсбуці. «Євробачення по-володимирськи» зібрало півтора десятка учасників, серед яких вокальні колективи, тріо, дуети та сольні виконавці. Вони співали англійською, італійською, польською, болгарською, молдавською та іншими мовами. Виступи учасників відбувалися у відео форматі. Серед умов участі в конкурсі – не лише записати пісню, а й представити себе та презентувати країну, мовою якої звучатиме композиція. Днями підбили підсумки «Євробачення» й оголосили переможців.

Отож, перше місце з піснею британської виконавиці Adele «Set Fire To The Rain»  посіла Анастасія Гордієнко. На другій сходинці – сестри Юлія та Анна Акієви (на знімку) із англомовним хітом Noughty Boy та Beyonce «Running». Третє місце посів дует Анни Кашевської та Дарії Токарєвої. Дівчата виконали мелодійну й ніжну пісню італійською мовою. Приз глядацьких симпатій завоювала Богдана Андрійчук, яка виконувала пісню грецькою мовою.

- реклама -

Усі переможці отримали дипломи від відділу культури і туризму міськвиконкому та подарункові сертифікати магазину «КПІ сервіс» на суми 500 гривень (за перше місце), 400 гривень (за друге) і 300 гривень (за третє місце та приз глядацьких симпатій).

Усіх учасників конкурсу також нагородили дипломами і солодкими подарунками. Вручать їх уже після карантину.

Віталіна МАКАРИК.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − 13 =