Новини
Сьогодні
20.07.2024

Птахофабрика значно скоротила експорт продукції

Бізнес, Володимирська, Новини
460 переглядів

«Володимир-Волинська птахофабрика» зменшила постачання продукції на зовнішні ринки після початку повномасштабного вторгнення. Про це розповів її власник Дмитро Добкін в інтерв’ю AgroTimes.

«Частка експорту нашої продукції від загального обсягу виробництва до повномасштабного вторгнення коливалася в межах 4-5 відсотків. Після повномасштабного вторгнення впала приблизно до двох. Така зміна відбулася через блокування морських портів, а також ціновий чинник, оскільки експорт м’яса птиці транзитним коридором через ЄС не є таким рентабельним, як попередній логістичний шлях морем», — пояснив він.

Дмитро Добкін зазначив, що виробництво більшою мірою орієнтоване на українського споживача.

«Для нас український ринок є цікавим і перспективним. Він досить динамічний. До того ж український споживач досить вибагливий, він потребує і вимагає якісних продуктів, і це саме те, що ми хочемо йому давати. Ще дуже гострим у нашій країні є питання продуктової безпеки. Тому дуже важливим є стабільне виробництво харчових продуктів», — сказав він.

«Володимир-Волинська птахофабрика» займає близько 5 відсотків українського ринку курятини. Інфраструктура фабрики складається з 100 пташників, забійного цеху і комбікормового заводу

Коментарі
Теги: Володимир-Волинська птахофабрика, постачання продукції на зовнішні ринки
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up