На головну Новини Юні танцюристи стали майстрами спорту

Юні танцюристи стали майстрами спорту

64

Надзвичайно насиченим та успішним виявився 2019 рік для володимирських  юних танцюристів Романа Боярчука та Ярини Шуляр. Вихованці клубу спортивного танцю “StarLight” (тренери  Станіслав та Софія Кузнєчихіни) ставали переможцями й призерами багатьох міжнародних та всеукраїнських турнірів зі спортивних танців.

Так,  у січні вони вибороли  друге місце на відкритому чемпіонаті FNDLзі спортивного танцю (м. Дніпро), у лютому – третє місце на Star Light “GrandPrix” Cup 2019»  м Київ), у березні – два перших і друге місця  на «Volynopen»(м. Луцьк) та  перше на «Ukrainianball2019» (м. Київ), у травні –перше та  четверте місця  на  X Міжнародному  фестивалі  танцю “Zerkalnaya Struya -2019″(м. Харків), у   жовтні – два перших і друге місця на «Volyn Dance Festival»(Луцьк), друге – на «Ukrdancecup 2019» (м. Харків), перше та третє на «Dniprodancestars»  (Дніпро), у грудні стали чемпіонами України на XVI міжнародномуфестивалі зі спортивних танців «Різдвяний бал» (м. Рівне).

- реклама -

А ще у вересні  завдяки своєму  таланту  і наполегливій праці зіркова пара  виборола «срібло» на кубку світу зі спортивних танців WDCAL World Championship 10-Dance& WDCALWORLDCUPBALLROOM&LATIN  “Freedom Dance Cup” у категорії  “Junior 1 Open LAWDC»(м. Радом, Польща), залишивши позаду понад 40 пар з Польщі, України, Білорусі, Данії, Англії.

І завершився рік приємною несподіванкою – наказом Міністерства молоді та спорту України Романові Боярчуку та ЯриніШулярза значні успіхи присвоєно спортивне звання “Майстер спорту України».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − 2 =