На головну Новини Юним рейнджерам від міських радикалів

Юним рейнджерам від міських радикалів

88

   Десять новеньких карематів та волейбольна сітка – такий внесок в облаштування військово-партріотичного табору “Рейнджер Кемп Україна” зробив Володимир-Волинський міський штаб Радикальної партії Олега Ляшка. На відкриття першої табірної зміни до дітвори з цими необхідними у походних умовах подарунками завітав керівник штабу Дмитро Юзвенко. У цей час уже стояли розгорнуті намети, а діти розкладали у них спальні місця, для створення яких однією із важливих умов є наявність спеціального килимка-каремата, що знайшовся не у кожного.

   Як відомо, це таборування на теренах міста проводиться уже вдруге, тож матеріальна база постійно поповнюється, але завжди виникають нові потреби, із забезпеченням яких ми вирішили допомогти, – прокоментував свою участь у забезпеченні побуту юних рейнджерів Дмитро Юзвенко. –  За словами організаторів табору, чимало батьків надіслали попередні заявки з проханням забронювати туристичні  каремати для їхніх дітей, адже не кожен має змогу купити повний комплект необхідного спорядження. Ми відразу зголосились їх придбати,  бо ж вони захищають тіло людини від прохолоди, вологи та нерівностей поверхні, а не секрет, що саме від комфортного та безпечного сну напряму залежить здоров’я дітей, які сім ночей проведуть у наметах на полігоні за будь-яких погодних умов. Розваги розвагами, а здоров’я підростаючого покоління — найважливіше!

- реклама -

Подяка від організаторів не забарилась. “Розкішний подарунок для «Рейнджер Кемп» від голови правління ПрАТ “БММ” та керівника штабу міської та районної РПЛ”, – такий коментар супроводжує фото придбаного за ініціативою партійців туристичного спорядження на сторінці табору в соцмережі.

   До слова, у літній табір “Рейнджер Кемп Україна” у Володимир-Волинський на першу зміну приїхали три десятки юнаків та дівчат з десяти різних областей нашої держави. Тут підлітків чекає безліч цікавих розваг, популярні американські спортивні ігри, боксерські поєдинки, а також нові знання та навички з питань охорони здоров’я та особистої безпеки, розвиток комунікативних здібностей, загартування тіла та духу. А що вже казати про такі важливі для дітей підліткового віку речі, як справжня дружба чи перші романтичні почуття. Усе це – у наметовому містечку, яке живе своїм окремим життям  від ранкової зарядки до вечірньої ватри. Тож, в добру путь, “Рейнджер Кемп Україна”, і хай за підтримки відповідальних дорослих людей молоде покоління росте здоровим, мудрим та патріотичним.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 + пятнадцять =