Новини

З 68 «шлюбів за добу» сім укладено з іноземцями

Архів
12 переглядів

У місті за 10 місяців року за допомогою проекту Мін’юсту «Шлюб за добу» одружились 68 пар.

Із загальної кількості зареєстрованих за скороченою процедурою шлюбів сім укладені з іноземними громадянами. Про це повідомляє організатор державної реєстрації шлюбу – комунальне підприємство “Інформаційно-розрахунковий центр” міської ради, яке працює у приміщенні Центру надання адміністративних послуг.
Пілотний проєкт щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки стає все більш популярним. Усі охочі укласти шлюб, не чекаючи довгого «випробного» терміну, можуть здійснити це за 24 години, звернувшись до ЦНАПу, що на Устилузькій, 17.
Щоб зареєструвати тут шлюб, необхідно подати заяву на його реєстрацію, пред’явити паспорт громадянина України, а іноземцю – паспортний документ, посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Разом з оригіналами документів, складених іноземною мовою, обов’язково подаються їх переклади на українську, засвідчені нотаріально.
Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред’явлення документів, що підтверджують припинення попереднього або визнання його не дійсним.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up