Новини

З чим йшли люди на прийом до міського голови

Володимирська, Громади, Новини
171 переглядів

У понеділок у центрі надання адміністративних послуг міський голова Ігор Пальонка провів особистий прийом громадян, на який зі своїми запитаннями, проблемами та скаргами звернулось 11 мешканців громади.

Порушували питання надання дозволу на проведення централізованого  водопостачання у кілька квартир будинку на вулиці Зимнівській, а також проведення води на цвинтар села Суходоли.  За іншою заявою, просили зрізати гілляччя дерев поблизу будинку на Сагайдачного, 17, яке заважає лініям електропостачання та газовій трубі.

Із земельними питаннями та заявами щодо надання матеріальної допомоги на лікування звернулось по двоє громадян. Одна із заявниць просила пришвидшити виплату раніше призначеної одноразової допомоги. Інший громадянин принагідно озвучив свої пропозиції щодо благоустрою міста.

Цивільна дружина загиблого військовослужбовця просить встановити флагшток на могилі чоловіка, а також посприяти зі встановленням статусу члена родини загиблого.

Було також дві скарги на сусідів. В одному з випадків жінка поблизу багатоквартирного будинку на вул. Академіка Глушкова самовільно облаштувала ферму для свійських тварин.

Усі порушені питання взяті до уваги, керівники профільних підрозділів міськвиконкому отримали відповідні розпорядження.

Коментарі
Теги: міський голова Володимира, прийом
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up