Новини

З колядками, медовим ярмарком і підсумками «Зимової феєрії»

Архів
1 переглядів

Уже традиційно у місті на Старий Новий рік відбувається медовий ярмарок.  Минулої неділі вже вшосте братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан» пропонувало велику кількість  різних сортів меду та іншу продукцію бджільництва – пилок, маточне молочко, прополіс, а також трав’яні настоянки для зміцнення імунітету.

А вже з 14.00 біля ялинки розпочалася програма «Три празники в гості». У виконанні колективів ЗОШ № 1, № 5, НВК № 3, музичної школи, гурту з Льотничого звучали  колядки. Порадували чудовим виступом вертеп церкви Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, дорослі колективи з сіл Суходоли та Хворостів, фольклорний колектив  КМЦ «Молодички», народне аматорське тріо «Володимирські козаки», хор ветеранів війни та праці «Пам’ять»  РБК,

Щиро, по-дитячому зворушливо звучали віншування від Даринки Грабовської та Максима Мельничука з Новосілок, Максима Недбала з Турійська.

Тут же відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу новорічно-різдвяних композицій «Зимова феєрія». Комісія  для  підбиття  його підсумків збиралася декілька разів, щоб справедливо оцінити кожну з композицій, враховуючи  їх креативність, естетичний вигляд, стійкість під відкритим небом. При підрахунку голосів у номінації «Різдвяна казка» композиції педколеджу та центру позашкільної освіти набрали їх однакову кількість, тож за перше місце відзначили обох, поділивши і грошову винагороду. У номінаціях  «З любов’ю до України» перемогу отримала  композиція ЗОШ № 5, «Подарунок Святого Миколая» – гімназії імені О. Цинкаловського, «Креативна ялинка» – школи №  2.

Заступник міського голови Лариса Кулікова вручила подяки міського голови за створення святкової атмосфери для мешканців і гостей Володимира-Волинського колективам ЗОШ № 1, НВК № 3, ВПУ, агротехнічного коледжу, дитячої художньої школи.

Дипломами та грошовими винагородами за перемогу у конкурсі нагороджено колективи гімназії, ЗОШ № 2, № 5, студентів педколеджу Олену Романюк, Світлану Подзізей, Марію Соболь, Валентина Вавриша (керівник  Леся Мартинюк), центру позашкільної освіти.

Подяками міського голови також відзначені торговельні заклади, які і креативно підійшли до оформлення вітрин – салон квітів «Art Flowers» (підприємець  Мирослава Лукашук), магазин «Данко» (Віталій  Тимчук) магазин «Щедрик» (Віталій Ковальчук).

Після вручення нагород святкування продовжилося з конкурсами та вікторинами,  танками і  колядками, з  подарунками та солодощами від відділу культури і туризму міськвиконкому. Завершальним акордом дійства стало спільне виконання однієї з найвідоміших колядок «Добрий вечір тобі, пане господарю».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up