Новини

«З колядою у серці» вихованці “Лодомиру” Різдво прославляють

Архів
5 переглядів

У понеділок , 8 січня, десятий рік поспіль вихованці зразкової вокальної студії «Лодомир» центру позашкільної освіти нестимуть дзвінкі різдвяні вітання жителям і гостям міста. Свято розпочнеться о 13.00 в РБК.
У будинку культури разом із теперішніми юними солістами на сцену виходитимуть і колишні лодомирівці Ірина Ярощук, Альона Слободенюк, Каріна Залузька, учасник проекту «Голос. Діти» Олександр Чишій, фіналістка «Голосу. країни» Катерина Рибак та інші. Серед них – студенти і вже випускники вишів, успішна співачка, яка співпрацює з відомими українськими композиторами й озвучує телесеріали, є і молоді матусі, чиї немовлята за кілька років мають усі шанси стати майбутніми солістами цього колективу.
Радісну атмосферу різдвяної феєрії разом із «Лодомиром» начаровуватимуть зразковий ансамбль народного танцю «Веселка» під керівництвом Марії Буховецької, спортивних танців «Колорит» під орудою Наталії Лис, не виключено, що й інші улюбленці володимир-волинців.
Ця ювілейна для «Лодомиру» «Коляда у серці» четвертий раз буде благодійною, юні співаки й танцюристи передають кошти на лікування учасників АТО чи на інші їх потреби – про це радитимуться із волонтерами з ГО «Активіст».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up