На головну Молодіжка З кожного батлу привожу позитивні емоції і досвід

З кожного батлу привожу позитивні емоції і досвід

206

Життя – це танець, драйвовий, стильний і крутий. У цьому переконані вихованці «MyJumpDanceSchool». Одні танцюють для душі, інші вже гучно заявляють про себе на численних змаганнях. Серед них, певно, найбільшу кількість досягнень і нагород зібрав десятикласник гімназії імені Олександра Цинкаловського Роман Верко, який разом зі своїм наставником Романом Дячком переміг у номінації «Тренер+учень» у танцювальному Всеукраїнському конкурсі Війбсдей у Львові.

   – Романе, розкажи про себе. Чим живеш, чим захоплюєшся, окрім танців?

- реклама -

– Основне заняття – навчання у десятому класі гімназії. У дитинстві перепробував чимало захоплень – на дзюдо та бокс ходив, навіть художню школу відвідував. Але відчував, що це не моє. Інша річ – танці.

   – І давно танцюєш?

– Танцювальну школу “MJDS” під керівництвом Романа Дячка почав відвідувати три роки тому, і з того часу постійно займаюся. Найбільше мені подобаються стилі Hip-Hop іHouse. Люблю динамічність рухів, яка характерна для них. Коли танцюю, повністю віддаюся музиці, відчуваю кожен її звук.

   – У яких змаганнях брав участь? Що з них привозив?

– Виступав у Львові, Луцьку, Черкасах, Києві, Ковелі, Нововолинську. І переможцем бував не раз, і призові місця займав. Однією з найважливіших для мене перемог є «срібло» у двох номінаціях на Всеукраїнському чемпіонаті «ADRENALINE KYIV UNDERGROUND DANCE FEST», який відбувався у Києві. А ще з кожного батлу я привожу додому позитивні емоції та багато корисного досвіду.

   – Професійні танці – це не стільки розваги, скільки постійна праця. Що в процесі тренувань для тебе найважче, а що – навпаки, найприємніше?

– Найважче для мене – перебувати у постійному розвитку та не стояти на місці, але, водночас, це й приносить мені найбільше задоволення.

   – Ти старшокласник, а отже, вже, либонь, задумуєшся про те, ким станеш у  майбутньому. Може, уже і з професією визначився?

– Щодо майбутньої професії  ще у роздумах, але сподіваюсь, що це буде пов’язано із хіп-хоп культурою.

   – Що саме ти вкладаєш у поняття «хіп-хоп культура»?

– Це всі види вуличних мистецтв, які виникли в США у 70-х. Традиційно вона складається із чотирьох елементів –  діджеїнг (мистецтво створення треків – авт.), графіті (вуличне настінне малярство),брейкінг, тобто брейк-данс, емсіінг, втіленням якого є реп. Це основні течії хіп-хоп культури, але вона постійно розвивається,  з’являються і нові, зокрема і в танцювальній сфері – хаус,папінг,  вакінг,денсхол. Відповідно,у майбутньому я не хочу обмежуватися одним або двома видами танцю, а розвиватися в усіх напрямках.

   – Хто із «зірок» стріт-денсу є для тебе прикладом, чия творчість тебе надихає?

– Серед відомих танцюристів мене надихають U-Kay, Icee, JimmyYudat. Але найбільшу подяку я адресую своєму тренеру Роману Дячку, який занурив мене у стихію танцю та завжди підтримував та допомагав мені у розвитку і житті.

   – Плануєш і надалі розвиватися у цьому напрямку?

– Звичайно, адже від танцю я отримую дуже багато задоволення та позитивних емоцій. Буду розвивати свої вміння, відвідуючи майстер-класи та різноманітні змагання.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 + чотири =