Новини

З міністром про міське сміттєзвалище спілкувався заступник міського голови

Архів
14 переглядів

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук під час зустрічі із міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком, яка відбулась за підтримки та участі народного депутата Ігоря Гузя, порушив перед посадовцями міністерства два важливих для життєдіяльності міста питання.

Перше стосувалось будівництва третьої черги полігону твердих побутових відходів для міста і району, загальна кошторисна вартість якої 12 мільйонів 183 тисячі гривень. Кошти на співфінансування в  мільйон 218 тисяч гривень передбачені рішенням сесії міської ради від 1 березня цього року. У системі електронних закупівель «Prozorro» два тижні тому оголошено тендер  на цей об’єкт, аукціон стартуватиме  18 травня. З державного бюджету на ці потреби  планується залучити  10 мільйонів 964,5 тисячі гривень.

Другою темою стало обговорення можливості придбання спеціальної техніки (сміттєвоза) для збору, транспортування та складування побутових, сільськогосподарських і промислових відходів виробництва, загальна вартість якого 1,7 мільйона гривень. Знову ж таки, виділення десятої частини коштів передбачено комплексною програмою охорони навколишнього природного середовища, зелених насаджень, їх збереження і поновлення у місті Володимирі-Волинському на 2018 – 2020 роки. З держбюджету просять допомогу у розмірі  мільйон 530 тисяч гривень. Попередньо підготовлені міськвиконкомом пакети документів з детальними розрахунками було передано міністру. З обох вказаних питань вдалось заручитись розумінням та обіцянками сприяння з боку міністерства екології та природних ресурсів України.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up