На головну Новини З молитвами за спокій душ полеглих козаків та сучасних українських героїв

З молитвами за спокій душ полеглих козаків та сучасних українських героїв

4

У Неділю всіх святих землі Української керуючий Володимир-Волинською єпархією єпископ Матфей, на запрошення архієпископа Рівненського й Острозького Іларіона взяв участь в урочистому богослужінні у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких могилах (с. Пляшева).

Літургію очолив митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

- реклама -

Його співслужили митрополити Вінницький і Барський Симеон, Львівський і Сокальський Димитрій, Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископи Тернопільський і Кременецький Нестор, Рівненський і Острозький Іларіон, Чернівецький і Хотинський Герман, Тернопільський і Бучацький Тихон, Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей та  ще п’ятеро єпископів, намісник обителі архімандрит Софроній (Бордюк) та запрошене духовенство.

За богослужінням лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ. Також митрополит Епіфаній возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

Після літургії Предстоятель помісної Української Православної Церкви у співслужінні архієреїв та духовенства звершив літію за спокій душ полеглих українських козаків, які поклали життя у битві під Берестечком, та за мирних жителів, новітніх героїв, які полягли за волю і незалежність України.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять + девятнадцять =