На головну Війна З нагоди Дня Конституції

З нагоди Дня Конституції

5

Традиційну вівторкову нараду, яка випала  на  державне свято – День Конституції міський голова Ігор Пальонка  розпочав з вітань та вручення відзнак.

Подякою голови Волинської обласної ради за активну діяльність на благо Володимир-Волинської міської територіальної громади, сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Конституції України нагороджено активну учасницю суспільного життя громади та волонтерського руху Ірину Смірнову, вчительку  української мови та літератури школи № 1 Ларису Пасальську, лікаря-ендокринолога КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання»  Олександра Клачука.

- реклама -

За активну волонтерську діяльність, організацію і особисту участь у виготовленні маскувальних сіток для потреб Збройних Сил України, сприяння захисту державного суверенітету країни та у зв’язку із відзначенням Дня Конституції України подякою міського голови нагороджено  членів громадської організації «Крила матері», колективи педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського,  школи  №5  імені Анатолія Кореневського, Володимир-Волинського центру професійної освіти. 

А для працівників виконавчого комітету  цей день, що  за  умов воєнного часу є робочим, оголосили скороченим.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 2 =