Новини

З нагородами із «Зіркового параду»

Архів
7 переглядів

Вихованці вокального відділення ЦПО повернулись з черговими нагородами зі Львова, де брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірковий парад-2017». Протягом двох днів на сцені Палацу культури свої таланти демонстрували юні артисти з усіх куточків України та з-за кордону.

Вокалісти ЦПО вже вчетверте беруть участь у цьому конкурсі і жодного разу ще не залишились без призових місць. Цього разу діти «наспівали» на такі нагороди: Богдана Федина та Софія Хільчук посіли перше місце у 3-й віковій категорії, у Владислава Данильчука друге місце у цій же віковій групі, а в Олесі Василець та Олександри Шушняк також «срібло» у 1-й категорії. Разом із групою юних володимирських вокалістів під керівництвом викладача Жанни Рідерської на конкурсі виступила і учениця спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «ЦОСПП» Дана Оцалюк, котра посіла 2 місце у третій віковій категорії.

Учасники, котрі посіли другі місця, нагороджені дипломами та кубками, а також сертифікатами зі знижкою для поїздки на літніх канікулах у Болгарію, місто Кітен. Володарки призових місць, крім кубків та дипломів, отримали два сертифікати, один з яких – дозволить взяти участь у міжнародних фестивалях-конкурсах у Болгарії, а другий – відпочити влітку у цій сонячній країні.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up