Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

З рятувальників у сапери

Війна, Головне
134 переглядів

Ще рік тому Давид працював у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям, служив у Володимирському районному управлінні ГУ ДСНС України у Волинській області, а в перелік його обов’язків входила комунікація з медіа. Нині він – сапер.

Передувало цьому ретельне навчання. Наполегливе вдосконалення знань і навичок триває дотепер, інформують на фейсбук-сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області.

«Цей фах вимагає постійного вдосконалення. Але я отримую колосальне моральне задоволення від виконаної роботи, адже наразі моя країна гостро потребує саме саперів», – зазначає Давид.

Влітку він з колегами працював на Донеччині на своїй першій ротації: знешкоджували боєприпаси на приватних господарствах, очищали під’їзні шляхи до населених пунктів та об’єктів життєзабезпечення.

«Перебуваючи на сході, бачив знищені ворожими обстрілами села, спілкувався з людьми, які втратили все. Мабуть, все життя пам’ятатиму очі літньої жінки, яка увесь час, поки тривали бойові дії, жила з внуками у монастирі. Вона наполегливо просила нас якомога швидше обстежити подвір’я її оселі, що було всіяне боєприпасами».

Нині Давид Мілінчук знову працює у складі групи піротехніків на Донеччині. Він вірить у Перемогу і робить все для того, аби на понівечені війною території якнайшвидше повернулося мирне життя.

Коментарі
Теги: дснс, сапер
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up