Новини

З Успенський собором договір користування пам’яткою не планують продовжувати

Лайфстайл, Новини
228 переглядів

З релігійною громадою Свято-Успенського собору УПЦ «МП» не продовжуватимуть договір безоплатного користування релігійною пам’яткою у Володимирі.

Про це під час сесії Волиньради повідомила заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук. Термін дії договору закінчується 1 липня 2024 року й обласна військова адміністрація не планує його продовжувати.

«Відповідно до законодавства такий договір у разі закінчення припиняє свою дію. Він може бути продовжений за згодою двох сторін, але звернень щодо продовження на адресу ОВА не надходило. У випадку припинення договору створюється комісія і відповідні будівлі повертаються власникам. У цьому випадку – обласній держадміністрації», – розповіла заступниця.

Вона додала, що за два місяці надішлють на адресу релігійної громади лист, що з ними не продовжуватимуть договір. «У випадку закінчення договору будь-яка інша релігійна організація може звернутися на адресу Волинської ОВА щодо того аби укласти договір користування. Якщо таких заяв буде декілька і релігійні громади не домовляться між собою, то будемо розв’язувати це питання і передавати в оренду», – сказала Якимчук.

Коментарі
Теги: "Володимир, договір користування, Успенський собор
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up