Новини

З ювілеєм художню школу вітали колеги і випускники

Архів
45 переглядів

   Одразу дві приємні дати  – 40-річчя дитячої художньої школи та Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва – зібрали  на урочистості у  КМЦ митців міста. На святі привітали школу-ювілярку, яка очолює рейтинг мистецьких закладів області і за роки роботи відкрила шлях у мистецтво сотням випускників, вручили подяки і премії художникам-педагогам, а також культпрацівникам і майстрам хенд-мейду.

Подяками міського голови його заступник Лариса Кулікова нагородила викладачів художньої школи Інну Гарголь, Ігоря Мацюка, Ярославу Михалик та Адама Михалика, а також музичної – Ніну Селещук та Юрія Тимошка, майстриню хенд-мейду Тетяну Подзідзей і Заслуженого майстра народної творчості Анатолія Бойка. А начальник відділу культури і туризму Роман Віслобоков грамоти і премії вручив завідуючим міських бібліотек для дітей та дорослих Ользі Лівак і Тетяні Купріяновій, директору музею імені Омеляна Дверницького Володимиру Стемковському та його співробітникам Ганні Доскоч і Богдану Яновичу, директорам музичної школи та КМЦ Андрію Пальосі і Наталії Бутенко, викладачам музшколи Володимиру Мартинюку та Уляні Трачук, бібліотекарям Тетяні Гілевич, Тетяні Островській і Тетяні Шубі, режисеру театру «Різнобарв’я» Ларисі Половньовій, викладачам художньої школи Галині Микиті, Олені Свиридовій, а також Світлані Степанюк та Олені Собчук.

А далі звернули увагу до винуватиці свята – художньої школи. Пригадали, як з художньої студії, заснованої Миколою Букатевичем, розвинулася в один із кращих мистецьких закладів в Україні. Говорячи про історію, згадали всіх педагогів, які творили і продовжують творити у закладі. Це, зокрема, Людмила Срібняк – перша викладачка, учениця якої завоювала високу мистецьку нагороду – Золоту палітру на міжнародному конкурсі дитячого малюнку в Македонії. Серед учнів іншої викладачки, Олени Свиридової, – дві юні художниці, які здобули срібні медалі в Японії. Загалом нині школа має 100 дипломів міжнародного рівня. Але головні її здобутки – випускники, які пов’язали життя з мистецтвом.

Привітати альма-матер прийшли викладачі педколеджу Оксана Білик та Оксана Гусєва. Відеопривітання записали ті випускники, яких життя занесло далеко від Володимира, – викладач Прикарпатського університету імені В.Стефаника Надія Бабій та член спілки журналістів, автор мистецтвознавчих статей Андрій Кислов із Києва. Із теплими побажаннями і келихом вина просто із сонячної Греції звернувся на відео до колег художник Анатолій Дарчук, який десять років пропрацював у художній школі. Із вітаннями до Володимира завітали і делегації мистецьких шкіл із Луцька та Ковеля.

Музичний подарунок до свята підготував інструментальний квартет «Віола» музичної школи, а танцювальний –  клуб спортивного танцю «Колорит» під керівництвом Наталії Лис. Спогадами про роки роботи художньої школи поділилися колишня і нинішній її директори – Галина Микита та Адам Михалик. І довго-довго приймали щирі вітання від друзів, колег і тих, кому цей заклад відкрив шлях у світ мистецтва.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up