На головну Новини За березневе тепло заплатимо менше

За березневе тепло заплатимо менше

65

КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» повідомляє, що за березень проведено перерахунок плати у бік зменшення за послуги з централізованого опалення (на 27,6%) та централізованого постачання гарячої води (на 25,7%) для населення відповідно до урядової постанови Кабміну від 24 грудня 2019 року, що пов’язано зі зміною ціни природного газу.

Підставою для перерахунку є зменшення ціни природного газу порівняно з ціною, врахованою у тарифах. Так, ціна газу у березні становить 3396 гривень за тисячу кубічних метрів без ПДВ (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу). У чинних же тарифах врахована ціна 6235,51 гривні за тисячу кубометрів без ПДВ.

- реклама -

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за формулою: С = (1 – К) х П, де К – коефіцієнт перерахунку,П – плата за послуги, визначена у відповідному місяці за діючими тарифами.

Коефіцієнт перерахунку за березень 2020 року: плата за послугу з централізованого опалення: К = 0,724 (зменшення нарахування на 27,6%), плата за послугу з централізованого постачання гарячої води: К = 0,743 (на 25,7%).

Тепловики зауважують, що перерахунок проведено лише по складовій зменшення ціни на природний газ, без урахування зростання інших складових тарифу. Повний розрахунок збитків підприємства в результаті такого перерахунку проведуть після закінчення опалювального сезону.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять − два =