Новини

За безплатною фінансовою консультацією – до офісу «OVB»

Архів
21 переглядів

  Як правильно вести сімейний бюджет, як розібратись у нововведеннях пенсійної реформи, як дізнатись, на яку податкову пільгу ви маєте право та як можете примножити свій капітал? На усі ці та інші питання у сфері фінансів готові відповісти незалежні фінансові радники німецького концерну «OVB».

Уперше володимирчанам стала доступна послуга, якою користуються майже три мільйона європейців з 1970 року. Стосується вона незалежного фінансового консалтингу, котру надають спеціалісти ОВБ. Основним видом діяльності цього провідного фінансового холдингу є консультування з питань захисту майна, створення й примноження капіталу, додаткового пенсійного забезпечення та придбання нерухомості.

«Кожен із нас у тій чи іншій мірі є учасником фінансового ринку, адже більшість людей мають банківські картки, користуються автоцивілкою, купують медичні страховки для поїздок  закордон. А ми, як фінансові лікарі – приймаємо людей та надаємо їм необхідні консультації з приводу усіх цих питань», – розповідає очільниця володимирського офісу ОВБ, фінансовий радник Ніна Нартюк (на фото).

Окрім нашого міста, представництво концерну працює ще і в обласному центрі. Загалом в Україні діє декілька десятків офісів ОВБ, мережа яких стрімко зростає у зв’язку із медичною та пенсійною реформами.

Як розповідає Ніна Нартюк, більшість клієнтів, котрі приходять до офісу ОВБ, цікавляться відкриттям рахунку у недержавному пенсійному фонді, адже відповідно до пенсійної реформи, з 1 січня наступного року усі громадяни віком від 18 до 35 років мають мати такий накопичувальний актив.

«Щомісяця ми відкладатимемо на пенсійний рахунок певну суму – 50,200 чи 500 гривень. Кожен сам обиратиме прийнятний розмір відрахувань. Ці кошти накопичуватимуться разом із відсотками до досягнення 50-річного віку. Саме з цього часу людина може вільно користуватись своїми заощадженнями», – розповідає Ніна Нартюк.

Серед послуг компанії – відкриття рахунків для дітей на повноліття або на навчання, банківські рахунки, депозитні програми, страхування автівки, медичне. До фінансових радників ОВБ можна звертатись з таких питань як податкова знижка, пільги для інвалідів та інших пільгових категорій, субсидії тощо. За свої послуги консультанти не беруть грошей, адже зарплатню отримують від компаній-партнерів. Співпрацюють з відомими страховими компаніями, інвестиційними фондами зі світовим ім’ям, ринком цінних паперів.

Партнерів, послуги яких пропонують своїм клієнтам радники, обирає аналітичний центр у місті Кьольн, де проводиться їх прискіпливий аналіз. Співпрацюють лише з тими компаніями, що працюють на світовому ринку не менше 50 років. До уваги береться конкурентно- та платоспроможність партнера, що свідчить, відповідно, про її надійність.

У Володимир-Волинському офісі ОВБ, який знаходиться у кабінеті 205, що в приміщенні готелю «Волинь», нині відкрита вакансія менеджера з розвитку та незалежного фінансового радника. Окрім нашого міста, шукають людей для розвитку цієї справи, ще у Ковелі та  Нововолинську.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up