На головну Новини За час війни утворилося сімнадцять сімей

За час війни утворилося сімнадцять сімей

29

У місцевому відділі ДРАЦСу навіть у період, коли триває повномасштабна війна з Росією, реєструють шлюби й народження дітей.

– Кохання – нездоланне! Це найпотужніша сила, головний двигун життя. Навіть зараз, у тяжкі смутні часи для нашої країни, дітки народжуються, а закохані – одружуються, – каже начальниця Володимир-Волинського відділу ДРАЦС у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Алла Войтюк. З початку війни з Росією у нашому відділі зареєстровано 12 малюків – вісім дівчаток і чотири хлопчики. Державна реєстрація народження проводиться відділами ДРАЦСу незалежно від того, де саме народилася дитина і де проживали її батьки. Обов’язкова вимога – пред’явлення паперового медичного свідоцтва про народження за формою №10310. Також за цей період утворилося 17 нових сімей, саме стільки пар офіційно зареєстрували свої стосунки.

- реклама -

Одна пара подала заяву ще минулого місяця, а решта одружилися у скорочений термін. Як пояснила Алла Василівна, згідно зі статтею 32 Сімейного кодексу України, якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, шлюб реєструється у день подання відповідної заяви. Тож період війни – цілком відповідає цій вимозі. За одинадцять днів збройного протистояння російським загарбникам, найбільше одружень припало на п’ятницю – п’ять. Серед молодят в основному військовослужбовці.

Відділ працює за принципом екстериторіальності, спеціалісти виконують усі види реєстрацій цивільного стану та видають відповідні документи: реєстрація народжень, шлюбів, смертей, розірвань шлюбів, а також видачу втрачених чи пошкоджених свідоцтв.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 3 =