Новини

За донат для ЗСУ розігрується дороге авто

Іваничівська, Головне, Громади
792 переглядів

Волонтер з Іванич Ігор Маковський, про якого ми розповідали в одному з травневих номерів, оголосив розіграш автомобіля, який коштує до мільйона гривень, аби таким чином долучитися до підтримки ЗСУ. Ми поцікавилися у волонтера,  як  просувається цей збір, чи вдасться йому реалізувати досить амбітну мету і назбирати  кілька мільйонів гривень, аби допомогти  нашим захисникам.

-Кошти надходять, але  не так  швидко і потужно, як  хотілося, – розповів  Ігор, який з початку повномасштабного вторгнення не лише збирає необхідну воїнам на передовій допомогу, а й особисто відвозить її на фронт. Від шкарпеток до дронів та автівок – усе, на що надходять запити від бійців, намагається дістати і в найкоротші терміни доправити за призначенням. Та з кожним днем закривати запити все важче, тож волонтерам доводиться вигадувати нові способи організації зборів коштів. Одним із таких став розіграш крутого автомобіля за донат.

Американський позашляховик «Ford Explorer» 2020 року випуску Ігорю Маковському для розіграшу надав його товариш Віталій Міцюк, який працює і ІТ-сфері. Вартість автівки до 25 тисяч доларів. Якщо у вас виникло запитання, чому б не продати авто і натомість не купити транспортні засоби для ЗСУ, Ігор Маковський пояснює, що за виручені кошти можна купити п’ять пікапів, а якщо розіграти це круте авто, то таких пікапів вийде сорок! Мінімальний внесок – сто гривень. Уявіть лишень, ці сто гривень, які ви задонатите, допоможуть придбати так багато транспортних засбів для воїнів, яким нині необхідна така техніка. Бо ж головне не сума, а те, щоб у розіграші взяла участь якомога більша кількість людей, тож поширюйте інформацію серед друзів і знайомих та активно долучайтеся.

Пам’ятайте, хто задонатив 100 гривень має один шанс стати переможцем та щасливим власником шикарної автівки, а хто тисячу – десять. Цей оригінальний розіграш триватиме кілька місяців, тож можете з періодичністю скидати кошти й підвищувати свої шанси на удачу. А головне – усі ваші донати спрямують на підтримку наших захисників.

Реквізити «Монобанку» 5375411216352968 та за QR-кодом

Валентина ТИНЕНСЬКА

Коментарі
Теги: автомобіль "Ford Explorer", Розіграш
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up