Новини

За  досвідом  сімейних  молочних ферм  у Дубенський район

Архів
4 переглядів

   Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності» реалізовується у різних напрямках : ягідництво, садівництво, овочівництво, тваринництво, переробка та збут, кооперація,  проектна підтримка, національна кухня і підприємництво, агротуризм (відпочинковий туризм). Співпраця служби зайнятості та компанії «Укрмілкінвест» дала можливість участі у проекті створення сімейних молочних ферм за  фінансової , консультативної  підтримки та забезпечення збуту.

Для широкого інформування про  цей проект в Зимнівській, Устилузькій , Оваднівській ОТГ відбулися зустрічі для мешканців громад та представників місцевого самоврядування, представників бізнесу.  Представник  компанії Наталія Немеришина детально розповіла про пропозиції у створенні цього виду бізнесу зокрема про  інвестиції на придбання обладнання, корів, будівельні роботи. Також «Укрмілкінвест»  забезпечує консультативний супровід та збут продукції за цінами, вищими від цін молокозаводів.

Багатьох учасників така інформація зацікавила, а  дев’ять  з них  виявили бажання відвідати успішні сімейні молочні ферми у Дубенському районі Рівненської області, щоб  ознайомитись з сучасними технологіями молочного тваринництва. А це ,у свою чергу, може стати рушійною силою до створення власного аналогічного бізнесу.

Наприклад, Олександр Панасюк  з села Рогожани Устилузької ОТГ займається вирощуванням корів м’ясної породи . Отримана ж на заході інформація дає йому підставу  побачити себе і молочному тваринництві, тому бажає  взяти участь у екскурсії  для прийняття остаточного рішення.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up