На головну Новини За  досвідом  сімейних  молочних ферм  у Дубенський район

За  досвідом  сімейних  молочних ферм  у Дубенський район

88

   Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності» реалізовується у різних напрямках : ягідництво, садівництво, овочівництво, тваринництво, переробка та збут, кооперація,  проектна підтримка, національна кухня і підприємництво, агротуризм (відпочинковий туризм). Співпраця служби зайнятості та компанії «Укрмілкінвест» дала можливість участі у проекті створення сімейних молочних ферм за  фінансової , консультативної  підтримки та забезпечення збуту.

Для широкого інформування про  цей проект в Зимнівській, Устилузькій , Оваднівській ОТГ відбулися зустрічі для мешканців громад та представників місцевого самоврядування, представників бізнесу.  Представник  компанії Наталія Немеришина детально розповіла про пропозиції у створенні цього виду бізнесу зокрема про  інвестиції на придбання обладнання, корів, будівельні роботи. Також «Укрмілкінвест»  забезпечує консультативний супровід та збут продукції за цінами, вищими від цін молокозаводів.

- реклама -

Багатьох учасників така інформація зацікавила, а  дев’ять  з них  виявили бажання відвідати успішні сімейні молочні ферми у Дубенському районі Рівненської області, щоб  ознайомитись з сучасними технологіями молочного тваринництва. А це ,у свою чергу, може стати рушійною силою до створення власного аналогічного бізнесу.

Наприклад, Олександр Панасюк  з села Рогожани Устилузької ОТГ займається вирощуванням корів м’ясної породи . Отримана ж на заході інформація дає йому підставу  побачити себе і молочному тваринництві, тому бажає  взяти участь у екскурсії  для прийняття остаточного рішення.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два + 7 =