На головну Новини За газ розрахувалися лише 22 відсотка споживачів

За газ розрахувалися лише 22 відсотка споживачів

130

Рівень розрахунків побутових клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «Твій газзбут», у квітні  становила 22 відсотки.

У минулому місяці волиняни сплатили за блакитне паливо 176 мільйонів  гривень. Разом з тим заборгованість населення на кінець місяця сягає 615 мільйонів гривень.

- реклама -

«Дякуємо кожному клієнту, який дотримується договірних зобов’язань та вчасно сплачує за спожитий газ. Важливо розуміти, що безперебійна робота комунальної сфери в умовах воєнного стану потребує розрахунків за надані послуги. Ці кошти необхідні для придбання енергоресурсів, виплат зарплат працівникам та податків до бюджету», – констатує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Під час дії воєнного стану ТОВ  «Волиньгаз Збут» не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Однак у компанії просять не накопичувати борги та, по можливості, оплачувати рахунки за комунальні послуги.

Для тих, хто має заборгованість компанія надає можливість укласти договір на реструктуризацію, що передбачають погашення частинами.  Укласти договір можна у Центрі обслуговування клієнтів, що знаходиться у місті Луцьк, на проспекті Молоді, 14 А або у районних відділеннях.

У першому кварталі  цього року укладено 117 договорів реструктуризації на суму майже 1,25 мільйона гривень.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × чотири =