Новини
Сьогодні
20.07.2024

За кошти бюджету громади у Володимирі виготовляють FPV дрони

Міський голова Ігор Пальонка  побував в одному із комунальних закладів громади, на базі якого розпочали виготовлення FPV дронів-камікадзе.

Нагадаємо, кошти на всі необхідні інструменти та деталі були виділені з місцевого бюджету на сесії міської ради 29 лютого цього року.

“Наразі триває робота над виготовленням перших пробних десяти дронів, які невдовзі пройдуть тест-драйв нашими військовими, після чого зможемо їх передати на потреби котроїсь із бригад”, – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Дрони-камікадзе широко використовують для швидкого та впевненого виконання бойових завдань у військових операціях. За допомогою цих квадрокоптерів можна скидати вантажі у задану точку зі снайперською влучністю і дуже швидко реагувати на ситуацію з пересуванням техніки та живої сили ворога. Такий дрон застосовується із системами скидання боєприпасів, які можуть завдати великих руйнувань, викликавши потужну вибухову хвилю.

Тож, сподіваємось, що невдовзі дрони-камікадзе, виготовлені за кошти володимирських платників податків, допомагатимуть нашим захисникам нищити ворога на Сході.

Коментарі
Теги: "Володимир, дрони-камікадзе
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up