Новини

За «круглим столом» говорили про права споживачів

Архів
1 переглядів

У вівторок з ініціативи  міськвиконкому відбувся «круглий стіл» за участю представників  головного управління Держпродспоживслужби у області та місцевих підприємців. Зустріч, під час якої запрошені могли отримати відповідь на хвилюючі їх питання, приурочили Міжнародному дню захисту прав споживачів.  Паралельно в одному із кабінетів міської ради здійснював прийом громадян  головній спеціаліст відділу правового забезпечення Віталій Мах.

 Після знайомства з представниками Держпродспоживслужби та заступником начальника цієї структури Геннадієм Кожевніковим, який розповів про повноваження служби, запрошені на «круглий стіл» підприємці міста, а таких на зустріч прибуло аж півсотні, озвучили ряд запитань.  Цікавились порядком реалізації продукції, пакетом необхідних документів на придбаний товар, зокрема для харчування дітей, порядком укладання договорів на постачання товарів та мірою відповідальності за недотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів. Крім того, обговорили  монопольне становище Волиньобленерго .

Щодо перевірок, які здійснює Держпродспоживслужба,  то її працівники  проводять планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання. Начальник управління захисту споживачів Тетяна Хмарук  звернула увагу, що на сайті  цієї служби розміщено плани  перевірок, які здійснюватимуть найближчим часом. У Володимирі-Волинському нещодавно таку перевірку провели у магазині «Наш край»  стосовно якості товарів, проте інформація, викладена одним із покупців у соцмережах, не підтвердилася.

На завершення спеціалісти  служби наголосили –  якщо споживач придбав недоброякісний товар або продавець чи підприємець відмовилися надати всі належні на нього документи, він повинен  скласти заяву, надати копію підтверджуючого документу та надіслати до ГУ Держпродспоживслужби.

Аби донести широкому колу містян інформацію про їхні про права та обов’язки як споживачів,  15 березня  виконком спільно з міським фондом підтримки підприємництва «Бізнес-центр» проведуть на площі Героїв акцію «Свідомий споживач». Разом із листівкою кожен, хто долучився до акції, отримає  контактні телефони фахівців, за якими зможе отримати консультацію.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up