Новини

За квартал у місті не усі кошти освоїли

Архів
25 переглядів

Загалом на 2017-й рік бюджетним установам виділили 28 мільйонів 406 тисяч гривень, отож у першім кварталі вони мали б використати більше 7,5 мільйонів, натомість освоїли лише 4 мільйони 685 тисяч.
Чому? У пошуку відповіді на це у міськвиконкомі скликали нараду. У чім причина невикористання бюджетних грошей, адже, щоб їх провести через Prozzoro, треба зовсім мало часу – лише два тижні? – запитував міський голова Петро Саганюк у керівників, критикуючи їх за безгосподарність. Приміром, в управлінні освіти, молоді та спорту з двох мільйонів 440 тисяч використали менше половини, усього третину коштів освоїли у ТМО, а в управлінні соціального захисту населення і того менше. Трохи ліпша ситуація з цим у відділі культури та туризму та управлінні житлово-комунального господарства і будівництва, натомість ОСББ не освоїли жодної копійки, а їм дали мільйон 250 тисяч. Успішно працюють гроші у ЦНАПі, у НВК №3 «школа–ліцей», де їх задіяли 97 відсотків, у ДНЗ №1 «Дзвіночок», у ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського.
Не повністю використані кошти на поточні видатки: з 32 мільйонів гривень за квартал треба було освоїти вісім. У міського голови були зауваження до керівників ДНЗ № 8, №1, ЗОШ № 1, № 2, НВК № 3, гімназії, центру позашкільної освіти, та не виникало їх до директорів міжшкільного навчального комбінату, ДНЗ № 2, № 7. На одній з сесій виділено кошти на програму «Безпечне місто», але і їх не використано навіть на виготовлення документації.
Аналізуючи ситуацію з використанням бюджетних коштів, Петро Саганюк просив активніше братися за роботу, особливо за благоустрій, бо свято підганяє, нагадав, де асфальтуватимуть прилеглі вулиці, прибудинкові території. Найближчим часом проляже новий тротуар на Ковельській – від залізничного переїзду до військової частини, розпочали підготовку до асфальтування вулиць Карпенка-Карого, Стефаника, Олени Пчілки, на часі – Івана Гонти, Шептицького, Наливайка, Двірницького, Чернишевського, уже виготовлена проектно-кошторисна документація на ремонти дахів на вулицях Академіка Глушкова, Поліської Січі, Чернігівській, Івана Франка, а також планують закупити новий сміттєвоз для КП «Полігон».
Відразу після Великодня бюджетники зберуться знову, аби проаналізувати зроблене.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Теги: бюджет, Петро Саганюк, Тетяна Адамович, фінанси
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up