На головну Анонси За  найтоншу  інтуїцію  в  Устилузі  нагороджують  цукерками

За  найтоншу  інтуїцію  в  Устилузі  нагороджують  цукерками

85

   В устилузькій публічній бібліотеці часто відбуваються різні  цікаві заходи  для юних читачів, про які періодично розповідаємо і читачам газети «Слово правди». Нещодавно діти вирішили провести гру за принципом популярного телешоу  Сергія Притули «Супер-інтуїція».

Роль ведучого взяв на себе восьмикласник Петро Морозюк, який разом із друзями, дотримуючись суворої таємниці,  підібрав номінантів, особи яких треба було розгадати. А змагалися на кращу інтуїцію – Даша Басюк із 4-го і Дмитро Гладчук із 7-го класу Устилузької загальноосвітньої школи. Щоправда, за кожного правильно розгаданого домінанта вони одержували не гроші, як у телепередачі, а цукерки.  У залі вболівали і за гравців, і за домінантів їхні друзі й рідні.

- реклама -

У списку номінацій, що за кількістю представників майже досягав телевізійного були: «юна поетеса» (Маряна Доменті), «казкар» (Даша Арутюнян) , «призер конкурсу імені Петра Яцика» (Дарина Панасюк), «кращий декламатор поезії Лесі Українки» (Валерія Полякова),  «призер літературного конкурсу «Герої серед нас» (Юлія Кулик), «майбутня модель» (Ірина Васильчук), «вишивальниця бісером» (Оля Кревська), «переможець найбільшої кількості конкурсів» (Віка Шарко), «героїня казки «Маша і Ведмідь» (Уляна Панасюк), «людина, котра на «ви» з музикою» (Максим Морозюк), «переможниця сільської «битви талантів» (Оксана Вовк),  джокером став Микола Лукашук. Після того, як гравці вгадували особу домінанта, кожен із них розповідав про своє захоплення і демонстрував публіці свої здібності й досягнення – діти співали, читали вірші, показували свої роботи.

Найчастіше інтуїція допомагала знаходити правильну відповідь восьмикласнику, та у підсумку погодилися, що перемогла дружба, тому обидвоє – і Дмитро, і Даша – одержали однакові цукеркові призи від директора бібліотеки. А батьки юних читачів подбали про спільний солодкий стіл для усіх учасників устилузького читацького шоу. Дорослі сподіваються, що завдяки таким святам, діти ще більше цікавитимуться читанням і частіше приходитимуть до бібліотеки

Мирослава АДАМЧУК,

директор публічної бібліотеки м. Устилуг.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 − 5 =