На головну Новини За новим посвідченням водія у ЦНАП

За новим посвідченням водія у ЦНАП

203

 Центр надання адміністративних послуг міськвиконкому за кошти держбюджету отримає обладнання для видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.
Нещодавно уряд затвердив розроблений Мінекономіки порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.
З метою забезпечення доступності таких адмінпослуг сформовано перелік ЦНАПів, для яких здійснено закупівлю передбаченого обладнання, до якого увійшов Володимир-Волинський ЦНАП.
Завдяки реформі децентралізації органам місцевого самоврядування делегували більше повноважень. Нині мета центру – створити комфортні умови для громадян, надавати їм максимальну кількість послуг. Після укладання меморандуму про співпрацю ЦНАПу із регіональним сервісним центром МВС України, облаштування у приміщенні відповідного робочого місця та навчання адміністраторів кожен мешканець міста матиме можливість отримати тут нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого (без складання іспитів) та зареєструвати транспортний засіб. Про це повідомляє сайт міської ради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − десять =