Новини

За  оздоровленням  до  міського басейну

Архів
25 переглядів

   Після літньої перерви розпочав роботу плавальний басейн міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Тож дорослі та діти мають змогу скористатися чудовою нагодою зміцнити власне здоров’я, оздоровити організм, поліпшити фізичний стан, підтягнути фігуру чи підкачати м’язи, словом, отримати заряд енергії та бадьорості. Позитивні моменти від занять плаванням можна перераховувати довго. Плавати – це і корисно, і в задоволення.

Аби умови для відвідування були більш комфортними та безпечними, літній період був використаний для поточного та косметичного ремонту роздягалень. У басейні працюють досвідчені інструктори, які допоможуть підібрати комплекс вправ, навчать дітей триматись на воді.

Також, діє програма навчання плаванню учнів загальноосвітніх шкіл міста. Спортсмени, що захищають честь міста на змаганнях різного рівня, мають змогу оздоровлюватись у міському басейні.

Користь від плавання є для всіх вікових категорій, для людей фізично здорових та з певними обмеженнями. Плавання необхідне для профілактики сколіозу, сприяє гарній поставі, знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, нормалізує артеріальний тиск і поліпшує роботу дихальної системи.

Адміністрація МЦФЗН «Спорт для всіх»  запрошує  володимир-волинців  відвідувати  басейн щодня, крім неділі, з 8.00  до  20.00.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up