Новини
Сьогодні
20.07.2024

За підсумками проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Третій районний етап змагань за проєктом «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», який створеним з ініціативи президента України Володимира Зеленського та реалізується  міністерствами молоді та спорту і освіти, , обласною та районною  військовими адміністраціями, проводився на базі закладів освіти і спорту Володимир-Волинської міської громади.

Усього у змаганнях з п’яти видів спорту взяли участь 44 учнівських команди з усіх територіальних громад району, а це понад 500 школярів.

За результатами районного етапу перше та друге місця між собою поділили шкільні команди  Володимир-Волинської та Нововолинської міських громад. Третє місце посіли шкільні команди з Локачинської селищної громади.  Було відзначено високий рівень спортивної підготовки школярів з Іваничівської селищної, Устилузької міської та Павлівської сільської територіальних громад.

Наприкінці травня завершився  п’ятий обласний етап цих спортивних поєдинків. У нім відзначилися  юні спортсмени Нововолинського ліцею № 5, адже дівчата-баскетболістки та юнаки-волейболісти здобули абсолютну перемогу на рівні області та  тепер захищають спортивну честь Волині у столиці.

«Ми пишаємося здобутками нашої талановитої молоді району, висловлюємо щиру вдячність їхнім батькам, тренерським командам, що готували учнів, і самим школярам за впевненість, висоту, силу і згуртованість. Також щире спасибі громадам, що делегували дітей для участі в змаганнях, окремо місту Володимиру – за організаційне сприяння в проведенні районних змагань, а спонсорам – за фінансову підтримку», – зазначив начальник РВА Юрій Лобач. Кілька днів тому він  разом з директоркою  ТзОВ «Володимир-Волинська птахофабрика»  Світланою Собіпан вручили переможцям районних змагань комп’ютерну техніку. Про це повідомляє сайт РДА.

Коментарі
Теги: Берег Надії, Волинь, всеукраїнські шкільні ліги", переможці, Пліч-о-пліч, проєкт "Пліч-о-пліч", Чемпіони
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up