Новини

За пропозицією Ігоря Гузя уряд виділив на розвиток Прибужжя перший транш – 4 мільйони гривень

Архів
21 переглядів

За пропозицією народного депутата Ігоря Гузя Кабмін виділив у цьому році перший транш субвенції –  чотири мільйони гривень на соціально-економічний розвиток виборчого округу №19.  Про це йдеться в урядовій постанові №644 щодо висновків та пропозицій до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік. Зокрема, у пункті № 3 зазначається, що «за пропозиціями народних депутатів, узгодженими з відповідними місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, здійснюють відбір об’єктів інвестування» на соціально-економічний розвиток регіонів.

Відтак, за ініціативи команди обранця, кошти частинами надійдуть  на розвиток регіону Прибужжя. Зокрема, для  міста Володимира-Волинського і району спрямується майже два мільйони гривень.

Нашому  місту передбачено 800 тисяч гривень.  З них 100 тисяч – для придбання комплекту меблів для конференц-залу в міському ЦНАПі, 350 тисяч –  для  будівництва водопровідної мережі до вулиці Броварної, 350 тисяч – для придбання та встановлення спортивного майданчика у житловому масиві військового містечка.

З понад  мільйона гривень для розвитку району 160 тисяч планується використати на будівництво електричних мереж вуличного освітлення на  вул. Лобачинській села Заріччя; 350 тисяч – для реконструкції мереж вуличного освітлення на  вул. Макарова, Вандиволя, Лісна, Прифермерська, Садова села Свійчів;  100 тисяч. – на капремонт у ЗОШ   у селі Рогожани  Устилузької об’єднаної територіальної громади;   300 тисяч – на капремонт шатрової покрівлі будинку культури села Бубнів Зимнівської ОТГ;  40  і 70 тисяч – на реконструкцію мереж вуличного освітлення у селі Володимирівка Зимнівської ОТГ.

До слова, торік з ініціативи обранця на розвиток Володимир-Волинського, Любомльського та Іваничівського району, а також міст Нововолинськ та Володимир-Волинський,  з держбюджету в округ надійшло 32 мільйони гривень.

Ігор Гузь сподівається, що держава вчасно спрямовує цю субвенцію і виділить незабаром чергові транші, задля поліпшення інфраструктури територій міст, сіл та селищ Прибужжя,  повідомляє прес-служба народного депутата України.

Коментарі
Теги: Ігор Гузь, бюджет, субвенція
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up