Новини

За результатами зимового обліку тварин

Новини
127 переглядів

У мисливських угіддях філій Поліського лісового офісу ДП “Ліси України” завершили щорічний зимовий облік тварин. Про це інформують на сторінці «Поліського лісового офісу».

Цього року, як і минулого, «перепис» звірів проводили з дотриманням усіх вимог воєнного часу та чинного законодавства – методами спостережень і встановлення фотопасток у місцях підгодівлі, зимових скупчень тварин, також – методами шумового прогону.

У результаті порахували: З копитних: 400 оленів благородних та 314 оленів плямистих, 3647 козуль, 1233 кабани; 229 лосів. З хутрових налічили 5853 зайців-русаків, 2255 білок, 511 лисиць, 16 вовків, 203 єнотовидних собаки, 120 норок американських, 366 куниць кам’яних та 838 куниць лісових.

З птахів – 3615 фазанів та 2079 сірих куріпок.

Чому результати обліку дуже важливі для ведення мисливського господарства?  Таким чином визначають видовий склад, встановлюють місця перебування тварин, їх міграції, територіальне розміщення, чисельність у різних угіддях тощо. Відтак, оцінюється та планується діяльність, визначається динаміка чисельності тварин – останніми роками вона є позитивною. Обліки також – головний критерій визначення лімітів добування мисливських тварин на наступний сезон.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up