На головну Новини За рік клініка «Zayko» розширила географію клієнтів та спектр своїх послуг

За рік клініка «Zayko» розширила географію клієнтів та спектр своїх послуг

692

Яскравою фотозоною, кульками, святковими знижками, подарунками для переможців онлайн-конкурсу і смачними цукерками зустрічали минулої суботи своїх клієнтів та гостей у ветеринарній клініці «Zayko», котра відкрила свої двері рівно рік тому. На святкування першого дня народження медичного закладу для тварин запросили і журналістку «СП», аби показати як за цей час змінилось «Zayko» та чого вдалось досягти.

Власниця клініки Альона Чеснович уже понад 10 років у цій професії, котру вважає своїм справжнім покликанням. Клініка «Zayko», яку назвала на честь свого сина, котрого ніжно кличе своїм зайком, стала ще одним її дитям, у створення якого вклала усю свою душу та знання.

- реклама -

«Коли рік тому це все починала, то мені казали, що у місті вже є ветеринари, до яких усі звертаються, тому потреби у клініці нема, а відтак нічого у мене не вийде. Але чим більше мені це казали, то тим більше ентузіазму з’являлось, щоб наполегливо працювати. Перший рік роботи був дуже важким, проте тепер ми впевнено стоїмо на ногах, знаємо що ми робимо і для чого. Дуже вдячна своїм клієнтам за довіру, підтримку і за конструктивну критику, завдяки чому постійно стаємо кращими», – зазначає власниця клініки.

За рік Альоні вдалось не лише розширити асортимент ветаптеки та зоомагазину, котрі працюють при клініці, а і значно поліпшити матеріальну базу. З особливою гордістю ветеринарка демонструє окремий бокс, обладнаний під операційну. Такої операційної для тварин, яку  цілком можна використовувати і для людей, каже, що нема наразі ні у Володимирі, ні у Нововолинську. Тут проводять різні операції, як планові, так і ургентні – від звичайної стерилізації котів та собак до патологічних пологів та кесарських розтинів. Після закінчення карантину Альона Чеснович планує пройти навчання з остеосинтезу, завдяки чому зможе самостійно складати пошкоджений кістяк тварини.

У найближчих планах і власна лабораторія, де проводитимуть біохімію та гематологію. Швидко реалізувати цей задум поки не вдається, адже обладнання, яке планує купувати лише нове та високоякісне, дуже недешеве. Альона керується принципом, що краще вже нічого, аби яке-небудь. Тому для операційної купувала лише найкраще обладнання, котре відповідає всім стандартам.

Задоволена власниця ветеринарної клініки і своїм колективом, котрий сформувався за цей рік, адже без них самотужки вона б усе не потягнула на своїх тендітних жіночих плечах. Разом  з Альоною постійно працюють її «права рука» фельдшер Юрій Зварко, «перукарка» для тварин, грумер Юлія Галета та кілька студентів ветеринарних вузів, котрі проходять на базі клініки практику.

Працювати ветеринарам, так само як і лікарям, доводиться понаднормово, адже бувають випадки, коли необхідно виїжджати на виклик і серед ночі, аби порятувати життя тварини. Альона каже, що щоразу відчуває велике моральне задоволення, коли вдається  врятувати тварину. Пишається, що відсоток смертності серед її пацієнтів дуже низький.

«Є таке прислів’я, що кожен ветеринар має своє кладовище. Ми стараємось, щоб це кладовище було мінімальне. Зі сотні операцій, які проводимо у клініці, трапляються не більше п’яти летальних випадків. Усіх тварин, яких приносять до нас у тяжкому стані, ми називаємо «загибликами». Зараз у нас живе одне таке кошеня, котре вдалось порятувати після важких травм, які отримав під колесами автомобіля. Після остаточного одужання будемо шукати для нього хорошого господаря, адже поки що він безпритульний», – каже Альона.

Співпрацює клініка «Zayko»  і з місцевими волонтерами, надаючи знижку на лікування безпритульних тварин. Кілька місяців тому з ініціативи Альони Чеснович та за кошти спонсорів  виготовлені зообудиночки для котів та собак, що живуть на вулиці. Їх встановлено у дворах багатоповерхівок, куди приходять хвостаті безхатьки, аби поїсти та сховатись від негоди.

Найчастіше пацієнтами клініки «Zayko» стають собаки та коти різних порід, серед яких і чимало чемпіонів з благородним родоводом, але не відмовляють тут у лікуванні і інших домашніх улюбленців – черепах, папуг, хом’ячків, шиншил, кроликів та морських свинок. До речі, хутрових дрібних тварин у нашому місті лікують лише тут. Нерідко привозять до клініки і свійських тварин – поросят, гусей та інших. Приносять на розтин і загиблих курей, щоб встановити причину хвороби і запобігти загибелі решти птиці.  

Географія клієнтів клініки не обмежується лише нашим містом та районом, адже сюди привозять своїх домашніх улюбленців  з Нововолинська, Локач, Горохова, Любомля та навіть Шацька. В клініці «Zayko» цінують кожного клієнта і намагаються зробити так, аби усі виходили від них задоволені і зі здоровою тваринкою на руках.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × пять =