На головну Інтерв'ю За сприяння Фонду братів Юнаків діють дитячі табори від центру “Едельвейс”...

За сприяння Фонду братів Юнаків діють дитячі табори від центру “Едельвейс” – інтрерв’ю з Юрієм Шутовським

44

Радо зустріли цю ініціативу жителі багатьох сіл району. Особливо вдячні команді волонтерів із Володимира-Волинського дітлахи. Тепер їм є куди подітися від нудьги не надто спекотного літа. Адже в оздоровчому таборі вони не лише по-справжньому пізнають корисне дозвілля, але й мають можливість показати себе, розкрити свої здібності, а то й навіть стати першими спортсменами на селі.

Подробиці табірних веселощів ми дізналися від організатора – Юрія Шутовського.

- реклама -

– Юрію, які села уже відвідали волонтери “Едельвейсу”?
– Житані, Селець, Овадне, Верба, Сусваль. На черзі – Хмелівка, Бубнів, Заріччя. Також у Володимирівці працюємо другий рік поспіль. Там діти мають по три заняття на тиждень.
– Чому вас, городян, потягло організовувати дозвілля сільських дітей?
– Ну, по-перше, ми і у Володимирі-Волинському щотижня проводимо тренування в парку, а з осені узагалі матимемо дуже щільний графік діяльності. По-друге, як вихідці з села мусимо його не забувати, не цуратися, а підтримувати і розвивати. Тому ми дуже цінуємо ті здобутки, яких вдається досягати разом із нашими вихованцями за час проведення таборів.
– Яку роль у цьому відіграє співпраця з фондом братів Юнаків “Кращий вибір”?
– Фонд сприяє багатьом нашим ініціативам уже не перший рік. За його сприяння ми придбали необхідний інвентар. Це допомагає зробити фізкультуру цікавою, а наші заняття максимально ефективними.
– Що вас вразило у оздоровчих таборах у районі?
– Отой захват, із яким діти грають в ігри та змагаються між собою. Ми ж навіть почали влаштовувати турніри між селами. В результаті популяризація здорового способу життя ведеться сповна: діти цікавляться спортом, а батьки отримують заохочення присвячувати їм більше часу та розвивати їхні здібності. Думаю, з таким підходом, все у нас у районі буде добре.

Розмовляв Андрій СТЕПАНЮК

На фото: команда з с. Житані за крок від перемоги.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 − 5 =