Новини

За субсидіями – через онлайн сервіс

Архів
37 переглядів

Для мешканців міста запрацював онлайн сервіс для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги. Це  простий, швидкий та зручний спосіб отримання субсидії. Заявник може подати документи для призначення субсидії в електронній формі, відтак не потрібно йти в управління соцзахисту населення.

Громадяни міста можуть скористатись електронним сервісом, який розміщений на порталі державних послуг: https://www.igov.org.ua/ . До цього часу наше місто не було включене до переліку населених пунктів, на які поширюється дія сервісу. Але нині, у результаті проведеної роботи управлінням соціального захисту населення міськвиконкому, а також після кількатижневого тестування працівниками управління цієї системи, не виходячи з дому можна отримати соціальні послуги. Окрім Володимира-Волинського, такі послуги на Волині доступні лише жителям обласного центру.

Вхід в е-сервіс та подача документів для оформлення субсидії, отримання інформації про субсидію на ЖКП та видачі довідки про отримання/неотримання усіх видів державних соціальних допомог проводиться за допомогою ідентифікації особи через BankID або за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

За довідковою інформацією звертайтеся в управління соціального захисту населення виконкому щоденно у робочі дні без обідньої перерви з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, (каб. № 7, 8). Телефон гарячої лінії 2-26-45.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up