Новини

За змістовним дозвіллям – на «Креативну галявину»

Архів
7 переглядів

   У парку «Слов’янський» одразу за пам’ятником Володимиру Великому  облаштовують куточок для креативних містян. Невдовзі тут можна буде не лише посидіти на зручних лавочках, підключившись до безплатного Інтернету, а і більш змістовно провести свій вільний час.

Проект під назвою «Креативна галявина» нещодавно виграв у конкурсі мікро-грантів від «Київського діалогу». Автори ідеї – засновниці НГО «Креатив студіо» Анастасія Азанова та Олена Омелюх, які нині і реалізовують власний проект вартістю понад 30 тисяч гривень, за підтримки міської влади.

«Креативна галявина» передбачає проведення Wi-fi, встановлення лавочок та спеціальної дошки, яку можуть використовувати лектори під час різноманітних тренінгів. На «галявині» відбуватиметься безліч цікавих заходів – майстер-класи, літературні гутірки та музичні арт-вечори у дружньому колі за чашкою гарячого чаю або ж безалкогольного глінтвейну.

Організатори сподіваються, що з допомогою «Креативної галявини» парк Слов’янський стане чудовим місцем для культурного відпочинку та саморозвитку містян. Наразі на «галявині» вже підключено бездротовий Інтернет і встановлено лавочки.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up