На головну Новини Забійний цех, де працюватиме до тисячі людей, від місцевого інвестора

Забійний цех, де працюватиме до тисячі людей, від місцевого інвестора

309

Супровід і всебічне сприяння місцевим інвесторам голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко визначив як пріоритет у діяльності регіональної виконавчої влади. Поки іноземні інвестори оцінюють ризики, саме вітчизняний капітал здатний забезпечити швидке, але довгострокове економічне зростання і є більш стабільним для національної економіки.

За дорученням голови ОДА такий патронат здійснюється на ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», де нині реалізовується чи не найбільший в області інвестиційний проект з розширення потужностей виробництва загальною сумою майже 1,5 мільярда гривень.

- реклама -

Йдеться про запуск забійного цеху потужністю понад 13 тисяч курей-бройлерів за годину у селі Гайки Турійського району, що належить до Оваднівської ОТГ. Перша черга запрацює уже у вересні. За словами голови наглядової ради ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліни Сич, будівництво ведеться з дотриманням високих стандартів ЄС щодо інновацій в автоматизації процесів, технології забою птиці, безумовного контролю санітарної та біобезпеки, мінімізації впливу на навколишнє середовище при зростанні об’ємів виробництва.
Запуск нових потужностей забезпечить створення щонайменше 1000 нових робочих місць.

Нині на Володимир-Волинській птахофабриці працює 1600 кваліфікованих спеціалістів із середньою зарплатнею 12 тисяч гривень, яку упродовж року на підприємстві планують збільшити до 14 тисяч. Окрім того, для працівників діє широкий соціальний пакет, у якому, в тому числі, і безоплатне медичне страхування.

ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» – у п’ятірці найпотужніших представників вітчизняної галузі птахівництва з обсягом виробництва м’яса птиці майже 50 тисяч тонн на рік. В області це один з найбільших платників податків. У 2019 році сплачено понад 180 мільйонів податків та зборів, майже 52 мільйони – у першому кварталі цього року. Про це повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 3 =