На головну Анонси Зафіксуйте на фото «Володимир крізь призму почуттів»

Зафіксуйте на фото «Володимир крізь призму почуттів»

82

Відділ культури і туризму МВК та історичний музей імені О. Дверницького  запрошують до участі у фотоконкурсі «Володимир крізь призму почуттів» з нагоди  Дня міста.

Його проведення  дає можливість  поповнення музейної збірки оригінальними фотознімками, які висвітлюють життя міста та району: історію й сьогодення архітектурних пам’яток, мальовничі куточки міських та сільських ландшафтів, оригінальних особистостей, людські емоції тощо, сприяє  пошуку талановитих фотографів (професіоналів і аматорів) , а до Дня міста організовуєтьсяфотовиставки з робіт учасників конкурсу.

- реклама -

  Для учасників немає вікових обмежень.  Відповідно  до умов конкурсу і потрібно подати три авторські роботи хорошої якості у форматі А4, які ніде раніше не висвітлювалися та не брали участь в інших фотоконкурсах, заповнити анкету. Журі оцінює  доробки учасників і визначає одного переможця у кожній категорії, які нагороджуються подяками від відділу культури і туризму МВК та подарунками, решта учасників – заохочувальними призами. Інформація про результати публікуватиметься у місцевих друкованих ЗМІ та соціальних мережах.

Подані на  конкурс знімки  експонуватимуться під час «Володимирського узвозу» у сквері біля історичного музею 28 липня. Усі вони залишаються у фондах музею.

   Тематикою  фото можуть бути:  історичні будівлі краю (споруди, будинки, серед яких пам’ятки історії, культури та архітектури; мальовничі краєвиди; люди.

   На першому етапі прийом конкурсних робіт та заповненої анкети триватиме до 16.00  24 липня  за адресою: вул. І. Франка, 6 (історичний музей); на другому  буде підбито  підсумки нагороджено переможців .

При оцінюванні робіт журі буде враховувати: оригінальність і неповторність тематики конкурсних робіт; новизну і креативність, творчий підхід; якість фото.

Довідки за телефоном (03342) 2-19–11.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + вісімнадцять =