На головну Новини Заграла музика у парку

Заграла музика у парку

326

Когось потішила, а когось подивувала музика, яка в минулі вихідні лунала у парку «Слов’янському». Там встановили обладнання, з допомогою якого можна проводити аудіотрансляції. Про ініціативу такого «омузичнення» головної алеї парку ми розпитали у начальника відділу культури й туризму Романа Віслобокова.

– До цьогорічного Дня міста, який мусили відзначати у «карантинному» форматі, ми придбали комплект апаратури – підсилювач, шість колонок, які встановили у парку. І, порадившись, прийшли до думки, що використовувати його тільки на свята недоцільно. Тому вирішили вихідні і святкові дні у «Слов’янському» парку робити музичними, вмикаючи на кілька годин ретельно підібрану музику. У ці вихідні провели, так би мовити, тестовий запуск, – розповів Роман Віслобоков.

- реклама -

Музику планують вмикати на комфортній для відвідувачів парку гучності, а плейлист сформувати, враховуючи побажання містян. Але принципова позиція – жодного російськомовного аудіопродукту, каже очільник відділу культури. Наразі зосередилися на популярних україномовних композиціях, але будуть доповнювати музичний репертуар класичною музикою та піснями західних виконавців. «У наших планах є проведення тематичних музичних вихідних – це і класика, і народна музика, і присвячені певним музичним стилям плейлисти. Ми відкриті до пропозицій та обговорень. А свої побажання щодо конкретних пісень чи творів, які хочете почути в парку, можна вказувати у гугл-формі за посиланням https://bit.ly/3fLvWmx, ми обов’язково їх врахуємо», – підкреслив Віслобоков.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 + 5 =