На головну Новини Захоплива зустріч з авторкою «Русалоньки з 7-В»

Захоплива зустріч з авторкою «Русалоньки з 7-В»

166

У вівторок до міської дитячої  бібліотеку завітала сучасна українська письменниця, авторка відомої підліткам  книги «Русалонька із 7-В, або прокляття роду Кулаківських» Марина Павленко.

Книжку, в якій головною героїнею є дівчинка, залюбки читають як дівчата,так і хлопці. Річ у тому, що авторка пише для підлітків їхньою мовою, щедро присмаченою сленгом, про перші вже цілком дорослі почуття і переживання і, водночас, в її текстах є і простір для казки.

- реклама -

Охочих ближче познайомитись і поспілкуватись з письменницею було так багато, що читальний зал бібліотеки був замалий (на зустріч завітали учні, вчителі літератури , бібліотекари всіх шкіл міста), тому зібралися в актовому залі Центру позашкільної освіти.

У приміщенні панувала тиша, пронизана захопленням від почутого. І літи, і дорослі із задоволенням слухали розповіді авторки про хлопчика Миколку, дівчинку Софійку та її «похресників» Нехайків, Ганнусю та Ромчика Сойченків. Припав до душі кумедний Домовичок, який приносить із собою радість та щастя у дім, де він оселився. «Домовичок і купа проблем» це вже третя книга про Домовичка, а художником – ілюстратором цієї книги є донька Марини Павленко – Ольга Музиченко.

Не менш цікавими  були і запитання до письменниці  від допитливої дітвори.  Була влаштована книжкова виставка «Палітра творчості Марини Павленко» , яку підготували працівники дитячої книгозбірні.

Усі мали   можливість придбати книги з автографом письменниці і сфотографуватися   з нею. На  згадку про себе письменниця подарувала дитячій бібліотеці  книгу «Як дожити до 100».

Марина Павленко вперше відвідала наше древнє місто,тож хочеться подякувати науковому співробітнику історичного  музею Богдану Яновичу за цікаву і пізнавальну екскурсію  містом для неї.

На фото: Марина Павленко з учнями 8-Б класу НВК№3: Олександром Власенком, Дмитром Гуньком, Іллею Крепським, Даниїлом Вороною і Андрієм Русінчуком.

Тетяна Островська, провідний бібліотекар дитячої бібліотеки.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 + дванадцять =