На головну Новини Захисні маски від «Аватону»

Захисні маски від «Аватону»

101

Раніше на підприємстві “Аватон” у Володимирі-Волинському відшивали махрові рушники, нині ж тимчасово перекваліфікувалися. Основне виробництво на час карантину призупинили. Упродовж дня семеро працівниць шиють майже тисячу засобів захисту. Вони – багаторазові. Про це йшлося у телесюжеті, знятому «Суспільним. Волинь».

Як розповіла Суспільному керівниця швейного цеху Наталія Філіпченко, таку махрову маску можна прати, попрасувати і далі використовувати. Спочатку тут поекспериментували і відшили маски для працівників і членів їх родин. Нині у цеху працюють над замовленням для працівників місцевого підприємства.

- реклама -

Керівник підприємства Анатолій Ревін розповів, що вирішили піти шляхом не заробітку, хоча б це теж не завадило, щоб підприємство протрималося і дівчата не сиділи вдома, а зробити добру справу для міста, вже й звертаються з районів.
За словами сімейної лікарки Вікторії Мельничук, одноразову маску потрібно правильно одягнути, а потім утилізувати. Багаторазові маски повинні бути випрані і пропрасовані.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 4 =