На головну Новини  «Захисник»  підсумки  підбивав

 «Захисник»  підсумки  підбивав

59

   На звітно-виборчих зборах МДО «Захисник»  підбили підсумки роботи цієї організації протягом року.

За  цей період проведено десять  загальних зборів. Організовано  святкування 20-й річниці з дня заснування організації. Відповідно до нового Закону України «Про громадські організації», внесли зміни до статуту МДО. Зверталися з листом до Президента України щодо перерахунку  пенсій і мали зустріч з нардепом Ігорем  Гузем,  виступали в школах міста.

- реклама -

Прийняли в МДО 14 офіцерів і прапорщиків. За цей час відійшло у Вічність восьмеро. На засіданнях комітету «Захисника» вирішувались питання надання матеріальної допомоги членам організації, які лікувались як у госпіталі, так і в лікарні; на Дні народження при ювілейних датах; при похованні. Члени вомітету брали активну участь у всіх заходах, які проводились в місті;відвідували хворих у лікарні, брали участь в організації поховань членів організації.

На наші збори  завжди запрошували представників міської влади та різних служб міста. Найбільшу  допомогу у вирішенні життєвих питань мешканців військових містечок надавали міський голова Петро Саганюк, його заступник, секретар міськради Олег Свідерський, перший заступник Ярослав Матвійчук. За їх сприяння частково були вирішені проблеми щодо  благоустрою території військових містечок, зроблено перекриття шести будинків, освітлена територія в/м, відновлені і збудовані нові ігрові дитячі майданчики(в тому числі і з допомогою нардепа Ігоря Гузя), проведено благоустрій території у дворі будинків 57,59,61 в/м №2 , прокладені з обох сторін пішохідні  доріжки від переїзду до штабу бригади,  а також від вул. Ковельської до лікарні; зрізано аварійні дерева на території містечок; вирішено питання безплатного проїзду в маршрутках міста для двох військових пенсіонерів- ветеранів Збройних Сил.

Щороку на День танкіста організовує зустріч ветеранівдепутат міської ради, офіцер-танкіст  Руслан Мороз. Член комітету МДО «Захисник»Антон Венгловський з допомогою міського голови Петра Саганюка організвував екскурсію в Карпати для членів сімей МДО «Захисник» та  уасників ліквідації наслідків аварії  на ЧАС.

Ярослав КУРМАН,

колова  МДО  «Захисник».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − пятнадцять =