Арсенал пожежного взводу 14-ї бригади  поповнився двома десятками вогнетривких комбінезонів, десятком спеціального взуття та кількома куртками від української діаспори у Торонто, які днями передали командиру волонтери ГО «Об’єднання Активіст»  Костянтин Зінкевич, Тарас Ярмолюк разом із депутатами міської ради від «Самопомочі» Олегом Венгером та Павло Шлейном.

   Володимирські волонтери постійно співпрацюють із канадійськими колегами – волонтерською організацією «Армія SOS Канада», що працює уже понад три роки як дочірня гілка української «Армії SOS». Зазвичай отримують з-за океану одяг, взуття та різне спорядження, яке стає у нагоді нашим військовослужбовцям. Цього разу надійшла партія вживаних, але у  доброму стані та нових вогнетривких комбінезонів зі спеціального матеріалу NOMEX, у яких працюють рятувальники-пожежники Торонто.

- реклама -

  Відтепер професійний канадський спецодяг захищатиме від вогню і пожежників 14-ї бригади, які нині виконують завдання у зоні АТО. Як зазначив командир пожежного взводу Андрій Остапюк, вже найближчими днями це спорядження відправлять хлопцям на Схід, адже зараз воно там потрібне як ніколи – ледве не щодня військовим пожежникам доводиться боротись із «червоним півнем». Гасять пожежі, що виникають внаслідок обстрілу запальними мінами ворожими військами, як у лісах та полях, так і у населених пунктах. Тож зайвим цей спецодяг точно не буде, каже військовослужбовець.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

десять − 4 =