Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Закінчилась, так і не розпочавшись: частина депутатів саботували сесію

Архів
24 переглядів

Позачергова сесія міськоїради, котра мала відбутись у вівторок, побила усі рекорди за тривалістю, адже закінчилась, так і не розпочавшись. Причина – відсутність кворуму. Хоча на засідання прибуло 20 депутатів і цього цілком достатньо для проведення сесії, утім п`ятеро обранців навідріз відмовились реєструватись.

На порядок денний позачергової сесії, котра була скликана з ініціативи депутата Сергія Радкевича, було винесено всього два питання, одне з яких вже виносилось, але так і не було затверджене на минулій сесії, а саме питання містобудівної документації, а такожпогодження звітів про експертну грошову оцінку, затвердження вартості, стартової ціни та продаж у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

На запитання секретаря міськради Олега Свідерського, чому депутати прибули на сесію та не реєструються, представник фракції «Самопоміч» Ярослав Жук відповів, що він має на це право і пізніше все пояснить. Утім чітких аргументів так і не було озвучено, і лише після того, як міський голова Петро Саганюк оголосив про відсутність кворуму, депутати Олег Тимосевич та Ярослав Жук зазначили, що підготовка до сесії проводилась зі значними порушеннями регламенту – зокрема земельна комісія відбулась лише за день до сесії.

У кулуарах подейкують, що частина депутатів зірвала позачергову сесію через перший пункт проекту рішення про містобудівну документацію, котрий стосується надання дозволу на розроблення проекту детального планування території в районі вулиці Шевченка для влаштування під’їзду до ЖЕКу та складських приміщень «Панбуду». Адже саме навколо цього питання напередодніточились найгостріші суперечки під час земельної комісії. У першій редакції проекту рішення йшлось пророзроблення проекту детального планування території в районі вулиць Цинкаловського-Озерна-Тараса Шевченка. На засіданні був присутній представник ініціативної групи місцевих жителів, котрі виступають проти будівництва нової  під’їзної дороги, мотивуючи це тим, що від активного транспортного руху руйнуються їхні будинки. Тож посперечавшись мало не три години, вияснили, що Озерна та Цинкаловськогоне мають жодного відношення до нового під’їзду, котрий має облаштувати власник земельної ділянки за свій  кошт, тож у проекті залишили лише вулицю  Шевченка.

Коментарі
Теги: сесія міської ради
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up