На головну Новини Закриття театрального сезону з істеричним детективом

Закриття театрального сезону з істеричним детективом

55

Одинадцятою прем’єрою минулого понеділка потішив своїх шанувальників Народний аматорський театр-студія «Різнобарв’я». На закриття театрального сезону актори під керівництвом Лариси Половньової представили виставу «ВорОни» за п’єсою Робера Томи у перекладі Тетяни Дьоміної. Цей «істеричний детектив» у трьох діях так заволодів увагою глядачів, що вони навіть під час антрактів не покидали зал – так кортіло дізнатися, чим же завершиться ця напружена історія.

У заможному аристократичному будинку сталося вбивство. Убито господаря дому. А всі його домочадці – дружина і господиня садиби Габі, її сестра «з вразливою душею і слабким серцем» Огюстина, теща, двоє доньок – підлітка-бунтарка і студентка, що саме повернулася з навчання, сестра з буремним минулим, покоївка і дворецький намагаються з’ясувати: «Хто ж убивця?». Із запалом і підозрами, зриваючись на істерику і непритомніючи, вони обмінюються взаємними докорами і відкривають свої секрети. І поки бабуся катається на інвалідному візку і дістає з корзинки то в’язання, то фляжку з алкоголем, молодші жінки зізнавалися у небажаній вагітності, адюльтері та інших гріхах.

- реклама -

   Історія в стилі Агати Крісті – тільки з вищим градусом емоційної напруги – приголомшила несподіваною кінцівкою. Актори теж виклалися на повну. Ольга Щербіна, Наталія Самрук, Тетяна Ратанова, Богдана Чишій, Юлія Голядинець, Наталія Родіна, Тетяна Дьоміна представили бурхливе різноманіття жіночих характерів. Юрій Лукницький у ролі дворецького був втіленням спокою у морі пристрастей. А злива аплодисментів і квітів, якими глядачі обдарували артистів, лише підтвердила – «Різнобарв’ю» вкотре вдалося вразити володимирчан.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − 15 =