На головну Новини Замість ЖЕКу платимо за послуги управляючій компанії

Замість ЖЕКу платимо за послуги управляючій компанії

32

Зі 164-х міських багатоквартирних будинків вже  уклали договори із управляючою компанією, у яку нещодавно реорганізувався колишній ЖЕК, жителі  47 будинків. Всього близько 2800 абонентів з 5200. У решти ж ще є час на те, аби визначитись, до 1 березня.  

Непросто нині доводиться новій управляючій компанії у цей перехідний період, зізнається її очільник Ігор Вишневський. Тим паче, що в рази впав рівень оплати за надані ними послуги.

- реклама -

– Можливо, хтось думає, що оскільки з 1 лютого ЖЕК ліквідовано, то тепер платити не треба. Але управляюча компанія є правонаступницею житлово-експлуатаційної контори, якій дістались і усі борги. Не зважаючи на зміну юридичної назви, послуги ми продовжуємо надавати, справно виїжджаємо на виклики, тому хочу попросити жителів не зволікати з оплатою. Тим паче, що до 1 березня працюємо ще за старими тарифами, – наголошує керівник управляючої компанії.

Жителів будинків, котрі так і не визначаться з вибором – обслуговуватись їм в управляючій компанії чи створювати власне об’єднання співвласників, змушені будуть делегувати повноваження міській раді, яка проведе конкурс, переможець котрого і стане управителем будинку.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 2 =